Kurumsal

Image
Image
Image

0

Tecrübe ve Güven
Dulux Cross Boya

Hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren gerek vizyon sahibi olması, gerekse çalışanlarımızın sektörün tecrübeli ve profesyonelleri olması ile Hızlı ve güler yüzlü hizmetlerimizle büyümeye devam eden Dulux Cross Boya içinde bulunduğumuz sektördeki gücünü ilerleyen zamanlarda iyiden iyiye ilerletmeyi hedeflemektedir Kaliteli hizmet anlayışı gereği yatırımlarını hep bu yönde yapan Dulux Cross Boya müşterilerinin ihtiyaçlarını koşulsuz karşılamakta ve bu anlamda kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Temel değerlerimiz ; Kaliteli, dürüst, şeffaf, gelişime açık, öğrenen, öğreten ve çözüm üreten çalışan yapısı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak….

Dulux Cross Boya

Kalite Politikamız

Kalitenin devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancıyla çalışanlarımızın, iş süreçlerimizin ve de makine ve ekipmanlarımızın yeni teknolojilerle sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. Tüm iş süreçlerimizde prosesi hatasız gerçekleştirmeye çalışmak, malzeme, iş gücü ve zaman kayıplarını en aza indirerek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Dulux Cross Boya

Vizyonumuz

Dulux Cross Boya olarak; verdiği ve vereceği hizmet kalitesi ile içinde bulunduğu sektörde öncü ve ilklerin yaşandığı bir kuruluş olarak daima tercih edilen bir marka olmaya devam edecektir. İçinde barındırdığı bütün iş alanlarında kalite belgesini alarak kendi markasını oluşturup sadece Türkiye’ye değil tüm Dünya’ya hitap edebilir hale gelen bir firma olacaktır. Müşterilerine huzur veren, iş yapacağı kuruluşların kurumsal yapıya bürünüp güçlenmesini sağlayan, kuruluşların bütün kademelerindeki çalışanlarına eğitim desteği veren, kuruluşların değişime ayak uydurabilmesini sağlayan, yaşanan değişimleri yönetebilen başarılı insan kaynağının oluşmasını sağlayan, verimliliğin süreklilik kazanmasını ve giderek artmasını sağlayan bir firma olacaktır. Alanında rastgele çalışmalar yerine bilimsel ve kaliteli çalışmalar ile adından övgüyle söz ettiren ve söylenenleri hak eden, yaptığı organizasyonlarda etkinliğini arttıran ve güçlendiren, uzmanlaşan ve kendini yenileyen ekibi ile farklı bakış açıları oluşturabilen, tecrübelerini paylaşmaktan kaçınmayan bir firma olmaya devam edecektir.

Dulux Cross Boya

Misyonumuz

Kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak tercih edilen kararlı bir kuruluş olmak istiyoruz. Uzun vadeli olarak ayakta kalmayı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen kuruluşlarla çalışarak çağdaş bilgi ve teknolojisinin yardımıyla ilgilendiği bütün alanlarda gereksinimlere cevap verecek eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek istiyoruz. Etkili takım çalışması için ortak kültür, dil, hedef geliştirilmesini sağlayarak müşterinin ihtiyaç duyacağı kalifiye insan kaynağını yetiştirmek, eğitmek, geliştirmek ve bütün problemleri proje bazında üstlenerek çözüme kavuşturmak istiyoruz. Değişim ve gelişim sürecinde bilimsel ve tecrübeye dayanan bir anlayışla hızla artan ve değişen rekabet şartlarına uyum sağlamak ve uyum sağlamayı kolaylaştırmak istiyoruz.